• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nadchodzące Śródziemie ma wyróżniać się od swojego poprzednika większą ilością bestii, które będziemy mogli ujeżdżać. Sama mechanika ma ulec lekkiej poprawie, aby mordowanie zastępów przeciwników sprawiała jeszcze większą satysfakcję. Trzeba przyznać, że aspekt ten jest jednym z najbardziej wyczekiwanych elementów gry i wniesie on dużo akcji do rozgrywki.

Jak to wygląda w praktyce? Tematem tym zainteresował się serwis IGN, co poskutkowało to nagraniem dwóch materiałów. Pierwszy z nich dotyczy ujeżdżania ogromnego trolla, najprawdopodobniej jest to stary przyjaciel Taliona, Graug. Drugi natomiast przedstawia lot na potężnym, ziejącym ogniem smoku. Oba filmy udostępniamy poniżej i zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Zobacz również: Śródziemie: Cień Wojny z własną grą mobilną!

Korzystając z okazji, warto wspomnieć tutaj również o materiale przygotowanym przez Monolith, dotyczącym zarządzania armią w Śródziemie: Cień Wojny. O ile sama mechanika tworzenia i rozporządzania armią jest godna uwagi, o tyle warto również zwrócić atencję na słowa autorów o skrzyniach, które mają pojawić się w grze. Owe skrzynie mają zawierać wyposażenia zarówno dla Taliona jak i dla jego jednostek. Brzmi jak mikropłatności? Niestety tak i w rzeczy samej nią będą. Skrzynki dostępne będą za prawdziwą gotówkę w specjalnym sklepie, choć podobno będzie można je również zdobywać grając i progresując kampanię. Producent nie ujawnia jeszcze informacji, jak trudne będzie zdobycie skrzyni bez płacenia ani złotówki, ale sam fakt już napawa lekkim optymizmem, iż system ten nie zniszczy rozgrywki. Dodatkowy film również udostępniamy poniżej dla waszego wglądu.

Źródło: ign.com / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.