Darmowy weekend z For Honor!

For Honor to produkcja, która zapowiadana była z wielkim hukiem i wzniosłością, jednak premiera szybko zweryfikowała obietnice Ubisoft i postawiła grę na skraju zapomnienia. Nie zniechęciło to jednak francuskiego studia do próbowania, naprawiania i odzyskiwania graczy. Tytuł otrzymał kilka aktualizacji i choć jeszcze trochę brakuje mu do ideału, to można śmiało powiedzieć, że zrobił znaczący postęp od premiery.

Korzystając z tego właśnie faktu, Ubisoft chce pokazać wszystkim graczom,że For Honor ma jeszcze potencjał i jest to gra, nad którą zdecydowanie warto się pochylić. Deweloper zdecydował się udostępnić pełną grę dla wszystkich w weekend między 10, a 13 sierpnia. Dodatkowo z racji, że tytuł swoje waży, dostępny do pobrania będzie on już 8 sierpnia w PlayStation Store, Xbox Live oraz Uplay.

To jednak początek dobrych wieści. Darmowy weekend ma zwiastować dużą rewolucje w For Honor. W grze ma się pojawić nowa aktualizacja, która usprawni pracę serwerów, a także wprowadzi dedykowane serwery dla graczy. Ponadto 15 sierpnia premierę będzie miało nowe rozszerzenie: Gorycz i Chwała wprowadzające nowych bohaterów , mapy, grę rankingową oraz ogromną aktualizację rozgrywki. 

for honor 1 sc

Zobacz również: Assassin’s Creed: Origins – Rozległe grobowce starożytnych faraonów!

Wisienkę na torcie stanowi finał pierwszego międzynarodowego turnieju w For Honor  nazwie: For Honor Hero Series, który będzie miał miejsce również w ten weekend. Trzeba więc przyznać, że nadchodzący koniec tygodnia upłynie nam pod znakiem rycerzy, zamków i krwawych walk.

Wszystko to wskazuje na to, że Ubisoft rusza z ogromną ofensywą. Ofensywą, która ma na celu przywrócić światłość, grywalność i popularność For Honor, gdyż jest to zdecydowanie tytuł, który ma potencjał i ciekawy pomysł, jednak brak mu dobrego wykonania. Z dużą nadzieją patrze w przyszłość i kibicuje mocno za tym, żeby Ubisoft podołał swoim zapowiedziom, gdyż obecnie na rynku brakuje tego typu gier. Sam zdecydowanie zagłębie się przez ten weekend w For Honor i sprawdzę, jak ta gra różni się od tej zaprezentowanej podczas premiery. 

Cały darmowy weekend został okraszony krótkim zwiastunem, który możecie zobaczyć poniżej, szykując się na ruszenie z potężnym mieczem, toporem, lub z czym tam złapiecie po drodze, do walki przeciwko chmarze wrogów! 

https://www.youtube.com/watch?v=x_ojO8pwOik

Źródło: forhonor.ubisoft.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?