AdvertisementPanzer League – nowa gra twórców Tibii!

Na czasach gdy prawie każdy ma dostęp do internetu, a smartfony stają na równi z kilkuletnim pecetem nikogo nie dziwi popularność gier MOBA (Multiplayer online battle arena). Z kolei duża ilość tego typu produkcji sprawia, że coraz to nowi twórcy wymyślają co raz to lepsze lub gorsze pomysły na przyciągnięcie graczy właśnie do swojego dzieła. Tak też postąpili twórcy klasycznego już MMORPG – Tibii produkując Panzer League w której zamiast bohaterami pokierujemy wyciągniętymi prosto z przyszłości czołgami.

https://www.youtube.com/watch?v=jhy0nWPzLY8

Zobacz również: Recenzja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – najlepszej gry z całej serii?

Panzer League pojawi się na urządzeniach Android i iOS jeszcze w tym roku wykorzystując model free-to-play z mikropłatnościami. Gracze będą podzieleni na dwie czteroosobowe drużyny, a głównym zadaniem jest oczywiście zlikwidowanie przeciwnika. Aby zrealizować ten cel, każdy gracz ma do wyboru 15 futurystycznych czołgów, oferujących różne statystyki, cechy specjalne czy możliwe ulepszenia.

Znalezione obrazy dla zapytania panzer league yt

Jednak miało być coś nowego. I jest – poza samymi czołgami, które już są nowością na obszernej mapie oprócz punktów kontrolnych pozwalających na alternatywny sposób wygranej znajdziemy stacje radarowe pozwalające podglądać wroga czy budynki przyspieszające ulepszanie naszych pojazdów. Czy Panzer League stanie się klasyką równą TibiiCzas pokaże.

Źródło gry-online.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?