• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dobrze znana seria gier z Batmanem, Arkham, notowała już na swoim koncie wzloty i upadki. W jej skład bowiem wchodzą takie smaczki jak Arkham Asylum czy Arkham City, ale również bardzo przeciętne Arkham Origins oraz Arkham Kngiht. Wahania ocen i recenzji spowodowały radykalne decyzje ze strony Rocksteady, gdyż jakiś czas temu twórcy gry informowali, że kontynuacji ich dzieła z uniwersum DC już nie doświadczymy. Zabieg ten spowodował bardzo duży odzew i protest ze strony fanów, ponieważ - pomimo mieszanych ocen - seria zapadła głęboko w serca amatorów świata DC. Jednak czy prośby graczy coś wskórały?

Zobacz również: Destiny 2 - aktorski zwiastun od reżysera King Konga

Otóż wszystko wskazuje, że niestety nie. Kevin Conroy, aktor, który użyczał głosu głównemu protagoniście na przestrzeni trwania serii Arkham, podczas Wizard World Nashville wypowiadał się na temat kontynuacji przygód Batmana pod sztandarem Rocksteady. Przyznał, że jest bardzo zaskoczony i zniesmaczony tym faktem, ale na chwilę obecną nie ma nawet planów czy nawet propozycji dot. kolejnych części serii. Dziwi go to głównie dlatego, że Arkham w ogólnym rozrachunku jest bardzo dużym sukcesem producenta, ale niestety nie możemy nawet liczyć na coś nowego w kwestii Batmana od Rocksteady.

Fani jednak nadal nie tracą nadziei, gdyż pojawiły się plotki, że serię ma poprowadzić inny producent, znany ze stworzenia Arkham Origins, WB Games Montreal. Przygoda ma opowiadać historię Damiana Wayne'a, jednak na tym informacje się kończą.

Wspomniany powyżej wywiad możecie obejrzeć tuż pod tekstem.

Źródło: twitter.com/KOATIC24 / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.