• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Barry Seal moviesroom 1200x200 preview

Dziesiąta rocznica komputerowego Wiedźmina już dawno za nami, jednak świętowanie nadal trwa. Tak świetna seria, jaką bez wątpienia stała się komputerowa adaptacja historii Białego Wilka, zasługuje na coś szczególnego w pierwszą okrągłą rocznicę. Właśnie o tę kwestię zatroszczyła się ekipa z arhn.eu, prezentując swój prawie dwugodzinny pełnometrażowy materiał dokumentalny dotyczący procesu tworzenia i powstawania gier komputerowych - poświęcony w zupełności Geraltowi

Stworzone wideo jest ogromną gratką dla wszystkich fanów serii, a tych jest na pewno masa, nie tylko w Polsce. Materiał wypełniony jest po brzegi wywiadami z głównymi twórcami gry, które dotyczą zarówno znanego nam dziś Wiedźmina, jak i tego, który miał wyjść spod skrzydeł upadłego producenta, Metropolis, a o którym  zapewne już mniejsze grono fanów wie. Poświęcony czas na zapoznanie się z materiałem wideo od arhn.eu na pewno zaowocuje w przyswojenie szerokiej wiedzy na temat najsłynniejszej polskiej produkcji komputerowej  z przeróżnych dziedzin: od samego tworzenia, aż po dystrybucję.

Zobacz również: Wzruszające wideo na 10-lecie "Wiedźmina"

Doukment jednak nie samymi wywiadami stoi. Film okraszony jest również szeroką gamą ciekawostek dotyczących całej serii, a także humorystycznymi akcentami w postaci easter eggów  z gry. Zresztą, nie ma co się rozwodzić, a tylko zaparzyć herbatę, usiąść wygodnie i obejrzeć ten wspaniały materiał, który zamieszczamy dla was tuż poniżej. Miłego seansu! 

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: mat.prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.