Call of Duty: WWII – Darmowa beta dla każdego jeszcze we wrześniu!

Wszyscy wyczekujący najnowszej odsłony Call of Duty mogą szykować się do walki! Sledgehammer Games bowiem zapowiedziało właśnie na 29 września darmową wersję beta WWII dla wszystkich zainteresowanych wojennymi zmaganiami. Nie wymaga ona żadnych przedpremierowych zamówień, a jedynie konta Steam, na które będziemy mogli pobrać grę.

Zabawa potrwa do 2 października. Producent w tym czasie chce przeprowadzić ostateczne testy wydajności, optymalizacji i rozgrywki. Jak wiemy, premiera Call of Duty zbliża się dużymi krokami (3 listopada), toteż dlatego gra wchodzi już w ostatnie fazy produkcji. Twórcy podczas trwania bety będą również badać obciążenie serwerów. Dołożą oni wszelkich starań, aby w finalnej wersji WWII serwery multyplayer były stabilne i zapewniały graczom pełną pulę doznań.

Zobacz również: Gdyby Horizon Zero Dawn byl filmem…? Wideo od Kamui Cosplay!

Szykuje się niesamowita przygoda! Najnowsze Call of Duty otrzymuje już bardzo dobre recenzje, a gracze, którymi było dane sprawdzić dzieło Sledgehammer Games w zamkniętej becie, wychwalają nowe mechaniki i ciekawe roziwiązania. W końcu o tym wszystkim będzie mógł się przekonać każdy, co prawda przez krótki czas, ale zdecydowanie wystarczjący, aby podjąć decyzję o zakupie. Dla wszystkich zainteresowanych przedstawiamy poniżej minimalne wymagania dla Call of Duty: WWII:

System: Windows 7 64-Bit lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ i3 3225 lub ekwiwalentny
RAM: 8 GB RAM
HDD: 25 GB HD space
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / AMD Radeon™ HD 7850 @ 2GB lub lepsze
DirectX: Version 11.0 kompatybilny z kartą graficzną

Źródło: pcgamer.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?