Wolfenstein II: The New Colossus – 20 minut nowego gameplayu!

Zapowiedzi najnowszego Wolfensteina ciąg dalszy! Bethesda nie zwalnia tempa, a hype na najnowsze przygody Blazkowicza przekracza kolejne granice.

W kolejnym udostępnionym nam gameplay’u nasz główny protagonista przedstawiony jest w swoim żywiole – walce z nazistami. Podczas gdy Blazkowicz rozprawia się z wrogami, my możemy przyjrzeć się dokładniej mechanice, otoczeniu, a także broniom czy fizyce strzału. W materiale pojawia się również bohater niedawno udostępnionego przez Bethesdę gameplay’a Horton Boone, szef komórki ruchu oporu w Nowym Orleanie. Jest to jeden z najbardziej wpływowych ludzi w amerykańskim podziemiu, jednak nie do końca może on okazać się przyjaźnie do nas nastawiony.

Zobacz również: Call of Duty: WWII – Darmowa beta dla każdego jeszcze we wrześniu!

Walczyć o losy ameryki będzie dane nam już 27 października! Czy potężna nazistowska machina wojenna zostanie w końcu zatrzymana? Wszystko to będzie w naszych rękach. Każdy oczekujący na nowego Wolfensteina może zobaczyć gameplay poniżej. Zapowiada się kawał świetnej roboty ze strony Bethesdy, a poziom reprezentowany przez Wolfensteina na pewno nie zmaleje!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1125&v=CFEuSiCYkbs

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadznia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?