Zombie powracają! – Dying Light z nowymi DLC nadchodzi!

Twórcy z Techlandu postanowili przygotować dla swoich graczy jeszcze więcej powodów dlaczego mieliby wrócić do Harran. Okazuje się, że spłeczność graczy, która do dziś biega po serwerach świata gry czeka kilka miłych niespodzianek, które nadejdą już za jakiś czas. 

Wcześniej jedyne DLC, które posiadal ich produkt znany był tylko graczom z pecetowej wersji ich gry. Jednak teraz DLC #0 trafia także do graczy konsolowych. Zawartość dostępna jest oczywiście dla posiadaczy Xbox One oraz Playstation 4. 

Zobacz także: Wolfenstein II – B.J. Blazkowicz bije nazistę w nowym spocie reklamowym!

W zerowym pakiecie DLC gracze znajdą nowy typ ludzkiego przeciwnika – opancerzoną jednostkę specjalną z nowej frakcji, która sieje spustoszenie w Old Town, nowego przeciwnika w postaci zombie zwanego Zmutowanym Zbójem, „skórkę” dla gracza oraz dostępną wyłącznie na platformie Gemly broń – Harrański Karabin Wojskowy.

Jednak jeśli mowa już o DLC #1 będzie ono dostępne dla wszystkich trzech platform od razu. 

Zrzut #1, ukazujący się równocześnie na wszystkich platformach, to trzy unikalne bronie: rewolwer rodem z Dzikiego Zachodu, sztylet oraz potężny topór. Każda z tych śmiercionośnych wynalazków mają unikalne zdolności, czyniące przetrwanie w strefie kwarantanny ciut łatwiejszym. Jednak by je zdobyć gracze będą musieli wykazać się umiejętnościami, gdyż oręż jest nagrodą za zaliczenie nowych zadań specjalnych. Dodatkowo platforma Gemly dostanie więcej ekskluzywnej zawartości, która będzie udostępniana w nadchodzących tygodniach, poczynając od dostępnego w pakiecie #1 klucza francuskiego zwanego „Wiarusem”.

Jednak to nie wszystko, ponieważ twórcy planują wydać jeszcze prawdopodobnie do 9 roszerzeń, które mają pojawić się na przestrzeni nadchodzących tygodni. Dodatkowo także przygotowali specjalny materiał filmowy, który ma promować pakiet dodatków do Dying Light

https://www.youtube.com/watch?v=M8BaUEE-KwI

Na chwilę obecną możemy jedynie spekulować czy to iż pojawiaj się nowe pakiety zawartości dodatkowej to oznaka, że studio Techland szykuje coś nowego i znacznie większego niż ich poprzednia produkcja.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe / Materiał filmowy: Youtube Techland Wydawnictwo

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?