• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W ostatnim czasie rozniosła się wieść o tym, że firma CD PROJEKT RED traci pracowników. To wprawiło wszystkich w nie mały strach, ponieważ Redzi szykowali także CYBERPUNK 2077, a to obok Wiedźmina ich drugi równie wielki projekt. Od dziś jednak możemy spać spokojnie, ponieważ zostało wydane specjalne oświadczenie, które wyjaśnia całą zaistniają sytuację. 

We wrześniu z warszawską firmą pożegnali się Mateusz Piaskiewicz, projektant poziomów.  Odszedł także starszy producent rozgrywki Derek Patterson, szef projektu Ovidiu Traian Vasilescu, ale i także starszy producent artystyczny Michał Stec. Wszyscy trzej panowie odeszli mniej więcej w podobnym okresie czasu, co dla wielu mogło być zastanawiające.

Czy ludzie odchodzą? Pewnie. Zawsze życzymy im wszystkiego najlepszego i szanujemy ich decyzje, a także stojące za nimi przyczyny. Nieustannie staramy się, by CD Projekt Red był dla wszystkich dobrym miejscem pracy, ale mam szereg wartości, które określają, kim jesteśmy i jak pracujemy – czytamy w komunikacie, który podpisali Marcin Iwiński i Adam Badowski, współzałożyciel i szef studia.

Zobacz również:  South Park: The Fractured But Whole - Znamy zawartość Przepustki Sezonowej!

Jednak co z projektem ich nowej gry? W tym samym komunikacie znajdziemy także: 

Prace nad Cyberpunk 2077 postępują zgodnie z planami, ale wymagają czasu. W tym przypadku cisza jest kosztem tworzenia świetnej gry.

Na chwilę obecną jednak CD PROJEKT RED nie jest w stanie powiedzieć kiedy przyjdzie nam zagrać w ich nową grę. Jednak znajac ich poprzednie produkcje to możemy się spodziewać, że będzie to coś naprawdę dopracowanego i zrekompensuje czas oczekiwania naprawdę dobrą produckję. 

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.