Wolfenstein II: The New Colossus z oficjalnym premierowym zwiastunem ukazującym samego Adolfa Hitlera!

Kampania reklamowa Wolfenstein II: The New Colossus, która swoją drogą była jedną z najlepszych rzeczy, jakie spotkały rynek gier komputerowych ostatnio, oficjalnie dobiegła końca, bo oto do sieci trafił oficjalny zwiastun premierowy gry od Bethesdy.

Krótki materiał filmowy zdecydowanie trzyma poziom wszystkich poprzednich. Klimat propagandy nazistowskiej wręcz wylewa się z ekranu, a wola walki ruchu oporu Stanów Zjednoczonych napawa heroizmem. Zwiastun jest bardzo treściwy i pełen akcji. Możemy w nim zobaczyć świetne sceny walki, tony headshotów i dużo krwi. Całości dopełniają krótkie sceny przedstawiające Ku Klux Klan, czy też samego Adolfa Hitlera! 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=bmy4WW8TqL8

Zobacz również: Wolfenstein II – B.J. Blazkowicz bije nazistę w nowym spocie reklamowym!

Czyżby Hitler ostatecznie przeżył walkę z Blazkowiczem, która odbyła się jeszcze za czasów Wolfensteina 3D? A może jest to scena przedstawiająca moment kręcenia kolejnego filmu propagandowego, co można wnioskować po tle, który ma zatuszować śmierć wodza? Już niedługo, bo 27 października, będzie dane nam zbadać tę sprawę na własną rękę.

Świetny finał, bardzo sowitej i bogatej w zawartość kampanii reklamowej. Zabiegi marketingowe od Bethesdy i studia MachineGames powinny być przykładem dla innych producentów gier komputerowych!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?