Znamy daty nadchodzących promocji na Steam!

Wartkimi krokami zbliża do nas czas, w którym portfele wszystkich graczy wyją z bólu. Czas, w którym nie jedno konto oszczędnościowe zostanie złamane i nie jeden cel ekonomiczny zostanie przesunięty w dalszą przyszłość. Tak. Oto nadchodzi seria promocyjnych okresów na platformie Steam, a mianowicie: Halloween Sale, Black Friday Sale oraz Winter Sale.

Skąd wiemy, że nadchodzą? Otóż do sieci, za pośrednictwem portalu Reddit wyciekły rzekome daty tych, że promocji, które przedstawiają się następująco:

  • Steam Halloween Sale: Październik 26 – Listopad 1
  • Steam Black Friday Sale: Listopad 22 – Listopad 28
  • Steam Winter Sale: Grudzień 24 – Styczeń 4, 2018

Zobacz również: Destiny 2 w wersji PC wygląda obłędnie na nowym zwiastunie!

Daty zostały koniec końców oficjalnie potwierdzone przez samą platformę Steam, choć zastrzegli oni sobie prawo do kilkudniowej różnicy w przedziałach czasowych.

Niestety oficjalnej listy, choćby na nadchodzącą wyprzedaż z okazji Halloween, jeszcze nie znamy i raczej nie poznamy, aż to samego eventu, choć znając Gabe’a i ogólnie Steam możemy oczekiwać bardzo ciekawych propozycji z ich strony.

Zatem gracze szykujcie się! Pierwsza bitwa rozpoczyna się w przyszłym tygodniu! Bądźcie czujni i polujcie, bo nadchodzący czas stanie się świetną okazją na podbudowanie swojej kolekcji i zrujnowanie ostatnich oszczędności.

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?