Advertisement

Star Wars: Battlefront II – ujawniono długość singlowej przygody w odległej galaktyce!

Kilka dni po premierze trailera trybu fabularnego Star Wars: Battlefront II, studio DICE ujawniło długość historii oraz poinformowało o potencjalnych rozszerzeniach fabularnych.

Szwedzcy twórcy zapewniają, że historia będzie trwać między 5 a 8 godzin. Nowa gra ze świata Gwiezdnych Wojen będzie posiadać darmowe dodatki, ale tylko do trybu sieciowego. Na razie nic nie wiadomo o płatnych DLC, jednakowoż pojawiają się plotki o tym, że wszystko zależy od opinii graczy. Prosta kalkulacja- jeśli kampania fabularna zbierze wystarczającą ilość pochwał, to deweloperzy zaczną się zastanawiać nad rozszerzeniem historii przedstawionej w grze.

https://www.youtube.com/watch?v=K6fuY9PW90Q

Zobacz również: Limitowane edycje Playstation 4 Battlefront 2!

Wyrusz w podróż do świata Star Wars™ w kolejnej odsłonie najpopularniejszej serii gier akcji uniwersum! Dziesiątkuj szeregi wroga mieczem świetlnym w Bazie Starkiller. Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku. Lub wciel się w rolę Iden – członkinię elitarnej jednostki specjalnej, najnowszego bohatera uniwersum Star Wars – i poznaj porywającą, pełną emocji opowieść, której fabuła obejmuje okres 30 lat.

Źródło: ppe.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?