Injustice 2 – Hellboy wkracza do akcji!

Oto najnowsze dzieło zgarniającego nagrody studia NetherRealm Studios – Injustice 2, a skoro czas wielkich bohaterów oraz równie potężnych złoczyńców nadszedł już dobrych parę miesięcy temu, to na arenę postanowił wkroczyć kolejny gracz – tym razem uściśnijcie dłoń Hellboy’owi, o ile starczy Wam odwagi! Poniżej znajdziecie zwiastun omawianej postaci, która niebawem pojawi się w grze, czyli 21 listopada. Warto tutaj dodać, że posiadacze następujących edycji gry: Injustice 2 Ultimate EditionInjustice 2 Digital Deluxe EditionInjustice 2 Ultimate Pack lub Fighter Pack #2, dostaną rzeczonego bohatera w swoje ręce już 14 października, na wyłączność! Cieszycie się? Gra dostępna jest już na konsole – PlayStation 4 i Xbox One. Na PC pojawi się w listopadzie.

https://www.youtube.com/watch?v=5SnV3gfv1tY

Zobacz również: Star Wars: Battlefront II – Piotr Adamczyk w roli łowcy głów!

Injustice 2 daje wam możliwość doświadczenia niesamowitych wrażeń poprzez skosztowanie walk zakrojonych na znacznie większą, niż poprzednio, skalę. Każda potyczka określa cię w grze, gdzie sympatycy elektronicznej rozgrywki są uosobieniem ikonicznych bohaterów z uniwersum DC, z unikalnym i potężnym wyposażeniem zdobytym podczas kolejnych wyzwań. Po raz pierwszy gracze otrzymali możliwość modyfikacji swoich bohaterów wedle własnych upodobań, z czym wiąże się zarówno wygląd, jak i styl walki oraz rozwój w wielu różnych trybach oferowanych przez producentów.

Injustice 2 kontynuuje porywającą historię przedstawioną w poprzedniczce, tak więc Batman i jego sojusznicy pracują nad odbudową społeczeństwa oraz jednocześnie borykają się z tymi, którzy pragną przywrócić reżim Supermana. Pośród chaosu pojawia się nowy zawodnik, przez którego życie Ziemian znów znajdzie się w niebezpieczeństwie. Gracze otrzymują do wyboru cały zestaw znanych postaci z uniwersum DC, począwszy od ulubieńców fanów, takich jak: Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a skończywszy na zadziwiających nowych złoczyńcach, dla przykładu: Atrocitus czy Goryl Grodd. Batalie zaś toczą się na arenach, które ewoluowały zarówno pod względem skali, jak i różnorodności. Macie wiec okazję zobaczyć znane lokacje, takie jak: Metropolis, Gotham City i Atlantis.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego zwiastuna

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?