• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Deweloperzy ze studia NetherRealm właśnie udostępnili nam pełną zawartość trzeciej już edycji cyklicznego DLC nazwanego Fighter Pack. O ile ATOM oraz Enchantress byli zapowiadani już wcześniej i raczej nie budzą tutaj już zaszokowania, o tyle kolejne postaci, które domykają skład paczki, mogą przyprawić was o nutkę nostalgii i zaskoczenia, gdyż oto do akcji wkraczają Żółwie Ninja!

Dokładna data premiery rozszerzenia jeszcze nie jest nam znana, choć deweloper zapowiada, iż w ramach wczesnego dostępu do gry zostanie dostany ATOM już 12 grudnia, więc można spodziewać się pojawienia legendarnej czwórki braci niedługo po tym terminie.

Zobacz również: Wersja kolekcjonerska Dragon Ball FighterZ będzie dostępna w Polsce

Injustice 2 daje wam możliwość doświadczenia niesamowitych wrażeń poprzez skosztowanie walk zakrojonych na znacznie większą, niż poprzednio, skalę. Każda potyczka określa cię w grze, gdzie sympatycy elektronicznej rozgrywki są uosobieniem ikonicznych bohaterów z uniwersum DC, z unikalnym i potężnym wyposażeniem zdobytym podczas kolejnych wyzwań. Po raz pierwszy gracze otrzymali możliwość modyfikacji swoich bohaterów wedle własnych upodobań, z czym wiąże się zarówno wygląd, jak i styl walki oraz rozwój w wielu różnych trybach oferowanych przez producentów.

Injustice 2 kontynuuje porywającą historię przedstawioną w poprzedniczce, tak więc Batman i jego sojusznicy pracują nad odbudową społeczeństwa oraz jednocześnie borykają się z tymi, którzy pragną przywrócić reżim Supermana. Pośród chaosu pojawia się nowy zawodnik, przez którego życie Ziemian znów znajdzie się w niebezpieczeństwie. Gracze otrzymują do wyboru cały zestaw znanych postaci z uniwersum DC, począwszy od ulubieńców fanów, takich jak: Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a skończywszy na zadziwiających nowych złoczyńcach, dla przykładu: Atrocitus czy Goryl Grodd. Batalie zaś toczą się na arenach, które ewoluowały zarówno pod względem skali, jak i różnorodności. Macie wiec okazję zobaczyć znane lokacje, takie jak: Metropolis, Gotham City i Atlantis.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: kadr traileru

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.