Wolfenstein II: The New Colossus – Znamy daty premier oraz zawartości DLC!

Wolfenstein podpił szturmem zarówno półki sklepowe, jak i serca graczy. Gra oferuje pełne 15 godzin świetnej i wciągającej fabuły, która pod żadnym względem nie jest wybrakowana, jednak to nie stoi na przeszkodzie Bethesdy, aby kampanię fabularną rozwinąć specjalnymi rozszerzeniami. Producent jeszcze kilka tygodni temu zapowiedział cykl trzech DLC zatytułowany The Freedom Chronicles, jednak dopiero teraz podzielił się z nami informacjami na temat ekspansji.

Nadchodzące DLC opowiedzą nam historię trzech nowych bohaterów, jak nie trudno się domyślić, po jednym rozszerzeniu na każdą postać Producent zapewnia, że nowe kampanie wciągną graczy tak samo, a może nawet bardziej niż opowieść przedstawiona w The New Colossus. Pakiet rozszerzeń będzie opiewał na 104 zł, a w ramach niego otrzymamy następujące pozycje:

  • The Adventures of Gunslinger Joe  (14 grudnia) – W ramach tego rozszerzenia poznamy Josepha Stalliona, który stawia opór nazistom w ruinach Chicago i w przestrzeni kosmicznej.

  • The Diaries of Agent Silent Death  (30 stycznia)– Opowie nam historię byłej agentki OSS, Jessici Valiant, która pragnie poznać tajemnice operacji w San Andreas.

  • The Amazing Deeds of Captain Wilkins (marzec)– Przeniesie nas do zaśnieżonej Alaski, gdzie wcielimy się w postać Geralda Wilkinsa.

Zobacz również: Czy powstanie film na podstawie Overwatch?

Wszystko wskazuje na to, że nowy Wolfenstein będzie jeszcze grywalny bardzo długo po premierze. Oferowane przez Bethesdę rozszerzenia mają być obfite i zapewniać zabawę na kilka godzin każde, więc będzie w co grać. Miejmy nadzieje, że wszystkie zapewnienia okażą się prawdziwe, a DLC nie okażą się zwykłym skokiem na kasę.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?