Liga sprawiedliwosci

Bierzcie i grajcie z tego wszyscy – Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict: Complete Edition

Do 11.12, do godziny 11:00 czasu polskiego w aplikacji Uplay możecie za darmo przypisać do swojego konta kompletne wydanie gry World in Conflict: Complete Edition. Jednak to nie jednyny sposób by dostać darmową grę. Możecie to zrobić także klikając ten link, który przeniesie was do specjalnej strony z datą promocji. Wystarczy się tylko zalogować i dodać grę analogicznie, jak byście robili to przez aplikację. 

Zobacz również: Warhammer: Vermintide 2 z 10-minutowym fragmentem rozgrywki

Rozdawana wersja pierwotnie została wydana we wrześniu 2007 roku, ale zawiera także dodatek Soviet Assault. Cała gra jest strategią czasu rzeczywistego, gdzie jako Amertkanie staramy się odeprzeć ataki ZSRR, a we wcześniej wspomnianym dodatku role się odwracają. 

https://www.youtube.com/watch?v=K-oUOlNySY0

Nam pozostaje życzyć udanych łowów na grę, która nie jest jedyną jaka zostanie udostępniona przez Ubisoft z okazji grudniowej promocji, ale o tym niedługo i w innym newsie. 

Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta