• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

The Division to tytuł, który miał rozbrzmieć dużym echem na rynku gier wideo. Dużo wskazywało na to, że tak się właśnie stanie, gdyż gra zapowiadała się naprawdę ciekawie, jednak czas zweryfikował dzieło Ubisoftu i szybko ukrył ich produkcję w odmętach zapomnienia. Co jakiś czas francuski producent przypomina o swojej produkcji różnymi aktualizacjami i modyfikacjami, które mają poprawiać rozgrywkę. Wszystko wskazuje na to, że Ubi jeszcze się nie poddaje, gdyż zapowiada największego dotychczasowego patcha oznaczonego numerem 1.8.

Aktualizacja ma być największą ze wszystkich, jakie do tej pory oferował nam Ubisoft, zatem cóż takiego ona oferuje? Główną nowością jest nowy obszar West Side Pier, w którym znajdziemy zupełnie nową bazę operacyjną dostępną dla wszystkich agentów. Z nowym terenem wiążą się kolejne smaczki, a mianowicie zupełnie nowe tryby: Odporność oraz Potyczka. Pierwszy z nich stanowi obronę przed nacierającymi falami wrogów, natomiast drugi jest zwyczajnym deathmatchem PvP. Wszystkie nowinki wprowadzone w ramach aktualizacji 1.8. zostały okraszone ciekawym zwiastunem, który możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Premierowy zwiastun Destiny 2: Klątwa Ozyrysa!

To jednak nie koniec. Ubisoft ogłasza darmowy weekend na wszystkich platformach w następujących dniach: PC: od 7 do 10 grudnia, Xbox One: od 7 do 11 grudnia, PlayStation 4: od 7 do 11 grudnia.

Nadchodząca aktualizacja oraz darmowy weekend stanowią świetną okazję do przetestowania zapomnianego już lekko The Division.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.