Sezon Ostatni Jedi już niedługo w Star Wars: Battlefront II!

Już w przyszłym tygodniu do kin trafi film pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Co za tym idzie, do gry Star Wars Battlefront II trafi pierwszy darmowy dodatek związany z tym widowiskiem. Zabawa rozpoczyna się na dobre 13 grudnia. Ulubiony szturmowiec-dezerter, Finn, dołącza do Ruchu Oporu, a kapitan Phasma przybywa na pole walki z ramienia Najwyższego Porządku. Na graczy czekają również nowa lokacja oraz pojazdy. Do gry dodana zostanie nowa mapa planetarna, Crait. Tryb natarcia myśliwców zostanie z kolei rozszerzony o mapę D’qar oraz nowy statek bohatera, czyli A-wing RZ-2 Tallie Lintry. Natomiast X-wing T-70 Poego Damerona zostanie ulepszony o nową zdolność inspirowaną filmem Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Oczywiście dodatki nie będą dotyczyć tylko i wyłącznie trybu wieloosobowego. W kolejnej gałęzi kampanii Star Wars Battlefront II gracze dołączą raz jeszcze do komandor Iden Versio w okresie wzrostu potęgi Najwyższego Porządku. Sprawdźcie sami zwiastun poniżej:

https://youtu.be/n0-ye4LXWts

Zobacz również: Recenzja Star Wars: Battlefront II. Balans między jasną a ciemną stroną!

Wyrusz w podróż do świata Gwiezdnych Wojen w kolejnej odsłonie najpopularniejszej serii gier akcji Star Wars. Dziesiątkuj szeregi wroga mieczem świetlnym w Bazie Starkiller. Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku. Lub wciel się w Idena – żołnierza elitarnej formacji specjalnej – i poznaj porywającą, pełną emocji opowieść, której fabuła obejmuje aż 30 lat.

W trybie wieloosobowym przeniesiesz się na szczegółowe, nieustannie zmieniające się pola bitew z trzech najważniejszych okresów Star Wars – prequeli, trylogii klasycznej i nowej trylogii. Modyfikuj i ulepszaj swoich bohaterów, myśliwce gwiezdne i żołnierzy, wyposażając ich w unikalne zdolności bojowe. Dosiadaj tauntaunów i przejmuj kontrolę nad czołgami oraz skuterami repulsorowymi. Atakuj wielkie jak miasta niszczyciele gwiezdne i posługując się Mocą stawiaj czoła słynnym postaciom takim jak Kylo Ren, Darth Maul czy Han Solo. Weź udział w rozgrywce inspirowanej 40-letnią, nieprzemijającą magią filmowej serii Star Wars.

Premiera Star Wars: Battlefront II odbyła się 17 listopada 2017 roku.

Źródło: youtube.com; ea.pl / ilustracja wprowadzenia: EA

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?