W Pokemon GO zawitała 3. generacja! Nowości w grze!

Pokemon Go znudziło Wam się już jakiś czas temu? Niantic dało nam właśnie powód by ponownie uruchomić ich hitową grę mobilną! W aplikacji zadebiutowała 3. generacja stworków oraz kilka nowych funkcji. Poniżej zwiastun nowej aktualizacji!

https://www.youtube.com/watch?v=dUztYCMZYls

Największą nowością jest oczywiście wprowadzenie do gry 3. generacji pokemonów znanych pierwotnie z gier Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire. Kilka z nich znalazło się na nowym, świątecznym motywie ładowania gry.

Kolejnym istotnym dodatkiem jest wprowadzenie przez najnowszą aktualizacje efektów pogodowych, dzięki którym niektóre typy stworków mogą pojawiać się w danej lokalizacji częściej w zależności od warunków atmosferycznych. Ponadto za złapanie Pokemona właściwego dla danej pogody będziemy otrzymywać bonusowy Star Dust (25 jednostek). 

W grze znajdziecie również nową zakładkę – Party, w której można ułożyć 5 drużyn składających się z 6 pokemonów. Podczas przystępowania do walki nie będziemy dzięki temu musieli już układać drużyny od początku. W grze zmieniła się nieco animacja uwzględniając panującą pogodę oraz nowe ulice na mapach świata.

Znalezione obrazy dla zapytania Pokémon GO

Źródło: Własne | Ilustracja wprowadzenia: Niantic

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?