Grim Fandango Remastered za darmo w zimowej wyprzedaży na GOG.com!

Uwaga, nie lada okazja dla wszystkich fanów tej kultowej przygodówki point&click! Aż do 14 kwietnia będziecie mogli nabyć zupełnie za darmo zdobyć Grim Fandango zremasterowane przez Double Fine Productions! Wystarczy jedynie wejść na stronę GOG.com i znaleźć tam przycisk pozwalający na cieszenie się grą.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=sOdwffhnRvY

Grim Fandango to gra z roku 1998. Jej cechami rozpoznawalnymi jest niestandardowy mariaż klimatu noir w meksykańskim folklorze, a to wszystko doprawione humorem rodem z czarnej komedii. Sam główny bohater, jak na tego typu grę przystało, również mocno odstaje od standardowej charakterystyki. Manuel Calavera, zwany zazwyczaj po prostu Mannym, ma pracę polegającą na zabieraniu dusz do raju. Ci, którzy sprawowali się dobrze, mają komfortową podróż w zaświaty przytulnym pociągiem. Inni zaś, cóż, wybierają się na swój ostatni postój na piechotę. I tak Manny żyje sobie na dość pewnej posadzie, dopóki nie trafia na sytuację, w której rzekomą grzesznicą zostaje kobieta, która wydaje się niewinna. I tak oto nasz odpowiednik Charona wpada po uszy w nie lada aferę.

Źródło: gog.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?