Macie ochotę na wycieczkę do Paryża z Agentem 47?

Twórcy najnowszego Hitmana zrobili graczom niespodziankę udostępniając część jego przygód na pewien okres czasu. Więc poza podstawowym epizodem, który za darmo możemy pobrać ze Playstation Store czy sklepu Microsoft oraz Steam. Będziemy mogl pokierować najlepszym zabójcą do wynajęcia także w Paryżu.

Zobacz także: Ghost Recon: Wildlands – Predator wkracza do akcji!

hitman packshot ps4 steelbookedition2d 820x490

Od jakiegoś czasu IO-Interactive to już niezależne studio, które głównie skupia się na swoim ostatnim dziecku czyli nowej odsłonie przygód Hitmana. Tym razem do naszej dyspozycji zostaje oddany odcinek paryski, ale mam dla was dobre wieści, ponieważ na tym nasza zabawa się nie kończy.

Twórcy także do naszej zabawy, która podtrwa od dziś do 5 stycznia dorzucają także darmowego Holiday paka, który ma prowadzić nas w klimat świąt, ponieważ naszym celem ma zostać nie kto inny jak sam Święty Mikołaj!

Odcinek pobierzemy za darmo na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Tam także znajdziecie wstęp o którym wspomninałem wcześniej. Tak więc Agęci, do broni i wykonywać swoje kontakty!

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?