• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Kultowa gra wyścigowa z serii Burnout powraca w wersji zremasterowanej. Jednak nak na razie wiemy tylko o wersji na kosolę Playstation 4. Niestety, tylko do Kraju Kwitnącej Wiśni. Zapowiedź na temat wersji dla Europy to tylko kwestia czasu. Plotki na temat nowej odsłony gry krążyły już jakiś czas i były tematem wielu dyskusji. Japońska premiera zaplanowana jest na 16 marca tego roku. 

Zobacz także: Steam ogłasza najpopularniejsze gry 2017 roku!

Fot. Materiały prasowe

Na chwilę obecną nie wiadomo, na jakim etapie są prace nad projektem. Nie wiemy także, co będzie zawierać edycja gry. Jednak możemy przypuszczać, że obok wersji 1080p/60 fps dostaniemy równiez wszystkie paczki dodatków. Na przestrzeni lat gra ta otrzymała ich dość sporo. Była paczka z trybem Policjantów i Złodziei, legendarne samochody, dodatki do trybu lokalnego czy wiele, wiele innych. 

W grze pojawiły się także aktualizacje, które zmieniały cykl dnia czy możliwość grania motocyklem. Była także możliwośc by otwarzać swoją właną ścieżkę dźwiękową. Niestety, ale dysk konsoli Sony nie pozwala na skopiowanie muzyki na pamięć wewnętrzną. 

Chcielibyśmy wam przypomnieć, że byśmy mogli mówić o zremasterowanej wersji Burnout Paradise musimy poczekać na oficjalne oświadczenie Electronic Arts. 

Źródło: twitter.com; pssite.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.