• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Nowa hybrydowa konsola firmy Nintedno okazała się sukcesem. Mimo, że wcześniej dla wielu była wątpliwym sprzętem, teraz bije rekordy popularności Swoją premierę miała w marcu, chociaż teraz dostrzegany jest jej szerszy potencjał. 

Zobacz także: Nowy gameplayowy zwiastun Darksiders 3! Więcej walki, combosów i nowa ciekawa broń!

Fot. Materiały prasowe

Tytuły takie jak Mario Odyssey czy nowa Zelda Breath of Wild nie tylko okazały się grami z wysokimi notami, ale także doprowadziły do wielkiej liczby sprzedaży sprzętu. Mimo wątpliwości w zeszłym roku, nowa konsola teraz rozchwytywana jest jak bestsellerowy kryminał. Nintendo Switch przebiła swoją popularnością Wii. 

Amerykanie w okresie 10 miesięcy od premiery Switcha zakupili 4,8 mln egzemplarzy konsoli. Nie wiadomo jednak jak będzie to wyglądało w tym roku, ale możemy być pewni, że nowy sprzęt nie będzie miał na chwillę obecną tendencji spatkowej. 

Możemy jedynie obserwować, jak zyskuje ona popularność. Zwłaszcza patrząc na to, jakich tytułów możemy spodziewać się w nadchodzących miesiącach.  

Na konsolę Switch możemy spodziewać się takich tytułów, jak Bayonetta i Bayonetta 2, nowy tytuł z Yoshim. Znajdzie się także produkcja takich gigantów jak Capcom, Sega, EA oraz Activision, Ubisoftu czy Bethesdy.

Źródło: GameSpot.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.