• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Firma Ubisoft od pewnego czasu zaznaczała, że ich najnowsza produkcja Origins będzie jeszcze długo rozszerzana po swojej premierze, która miała miejsce w październiku ubiegłego roku. W tym miesiącu dostaniemy pierwsze, większe i jednocześnie niesamodzielne rozszerzenie fabularne do gry. 

Zobacz także: Total War: Warhammer 2 - oto gameplay przedstawiający nową frakcję!

hiddenones 820x490Fot. Materiały prasowe

Dodatek ten będzie nosić nazwę Hidden Ones. Tym razem losy naszego protagonisty Bayek'a zawędrują daleko, bo na Półwysep Synaj, gdzie zostanie wciągnięty w konflikt pomiędzy rzymskim wojskiem a rebeliantami. Przyjdzie mu także obserwować i być może także przyczynić się do rozwoju bractwa asasynów, którego narodziny zobaczyliśmy w podstawowej wersji gry. 

Do naszej dyspozycji zostaje oddany całkiem nowy teren, który jak już wspomniałem, znajduje się na Półwyspie Synaj. Konsekwencjami tego są nowe zadania i więcej aktywności w otaczającym nas świecie. Podniesiony także został poziom maksymalnego doświadczenia z 40 do 45.  Pewnie też zostaną udostępnione nowe przedmioty do zdobycia. 

Jednak na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie przybliżyć wam, kiedy dodatek zostanie udostępniony do zakupienia. Przypominamy, że jest styczeń, więc prawdopodobnie pojawienie się go to tylko kwestia czasu. 

Źródło: eurogamer.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Powiązane Publikacje

Related Articles

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.