• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Fani zmagań między Templariuszami i Asasynami nie zdążyli jeszcze dać odpocząć nadgarstkom po zabawie w Egipcie, do którego zabrał ich Assassin’s Creed Orgins, a już Ubisoft zapowiedział że ma dla nich coś specjalnego. Użytkowników PlayStation 4 i Xbox One zapewne ucieszy informacja, że już od 20 marca czekają ich kolejne długie godziny spędzone na skokach wiary, skradaniu i dźganiu Asasynów ukrytym ostrzem. Od razu utnę wszelkie spekulacje - to nie pomyłka, ani redakcyjny babol. Będziemy ścigać Asasynów, bo powraca do nas Shay Patrick Cormac w odświeżonej odsłonie Assassin’s Creed Rogue.

Zobacz również: Nintendo Switch dostanie dwie polskie gry

Assassin’s Creed Rogue Remastered to odświeżona i przystosowana na konsole nowej generacji wersja gry wydanej w 2014 roku na PlayStation 3, Xbox 360 i PC. Za sprawą zremasterowanego portu będziemy mieli okazję ponownie być świadkami krwawej wendety Shaya. Splot nieszczęśliwych wypadków spowodował, że nasz bohater (w myśl zasady: wróg mojego wroga jest moim przyjacielem) związał swoje losy z Zakonem Templariuszy, aby ścigać i zgładzić dawnych towarzyszy z Bractwa Asasynów.

W trakcie gry dane nam będzie nacieszyć nasze oczy urokliwym XVIII wiecznym Nowym Jorkiem. Będziemy mogli także zakosztować morskiej bryzy na pokładzie statku, którym pożeglujemy po wodach Oceanu Atlantyckiego.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska) / Ilustracja wprowadzenia: YouTube (Ubisoft Polska

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Sorokoń

Krzysztof Sorokoń

O mnie:

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym. Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów. A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.