Pokemon Go – mini event z jajkami

W natłoku informacji jakie w ostatnim czasie trafiają do graczy ze świata Pokemon Go łatwo było przeoczyć istotną informację, którą Niantic ogłosiło nam korzystając ze swoich mediów społecznościowych. Firma zapowiedziała, że w każdym jajku jakie zostanie przez graczy pozyskane od tej chwili będzie znajdował się pokemon odkryty w regionie Hoenn.

Ta wiadomość ucieszy graczy, którzy mają pewność, że w pozyskanych obecnie jajkach znajdują się pokemony z trzeciej generacji. Wydarzenie to pozwoli uzupełnić brakujące wpisy w pokedexie i dozbierać cukierków brakujących do ewolucji i ulepszania najlepszych poków. Wiadomość ta cieszy jeszcze bardziej, gdyż przedwczoraj do gry zostały wprowadzone 23 nowe pokemony z regionu Hoenn, o czym informowaliśmy we wcześniejszym newsie.

Zobacz również: Pokemon Go – Dratini bohaterem lutowych Dni Społeczności

Musicie pamiętać że pokemon do jajka jest przypisywany w momencie pozyskania jajka, a nie w chwili wyklucia. Dlatego pokemony tylko z trzeciej generacji znajdują się jedynie w jajkach, które otrzymaliście po informacji o strcie eventu podanej przez Niantic.

Event (zgodnie z informacją jaka pojawiła się na japońskim Twitterze) ma trwać tylko do 1 lutego. Jeżeli zależy Wam na jak pełnym jego wykorzystaniu, może warto skorzystać z obecnej promocji na Super Incubatory. Aktualnie znajdują się one w sklepie w promocyjnej cenie 200 pokecoinsów.

Źródło: Pokemon Go on Facebook / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?