• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o premierze Read Dead Redemption 2 i mało satysfakcjonującej graczy dacie informującej, kiedy gra ma się ukazać. Okazuje się jednak, że 2K nie zamierza w najbliższym czasie poprzestać na tym projekcie. Amerykański wydawca gier podaje, że w roku 2019 spodziewają się rekordu, jeżeli chodzi o zyski - a to dzięki przychodom właśnie Read Dead Redemption 2 i nowej części uznanej marki 2K. 

Biorąc pod uwagę to, że niedawno po cichu mówiło się o poszukiwaniu nowego scenarzysty mającego posklejać do kupy fabułę Borderlands 3, są duże szanse, że chodzi właśnie o grę z tej serii.

fot. materiały prasowe

Minęło już dobre kilka lat od powstania poprzednich części: będącego wielką pozytywną niespodzianką Borderlands (2009), a następnie chyba jeszcze lepszego sequela (2012), ciekawego, choć niewnoszącego zbyt wiele Borderlands: The Pre-Sequel (2014), a wreszcie bardzo cenioną pozycję od Telltale Games Tales from Borderlands - również z 2014 roku. Franczyza cieszy się niesamowitą popularnością, więc tak naprawdę powstanie nowej odsłony od początku wydawało się być tylko kwestią czasu.

Źródło: pcgamesn.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.