Liga sprawiedliwosci

2K ma jeszcze jeden hit w zanadrzu. Czyżby chodziło o Borderlands 3?!

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o premierze Read Dead Redemption 2 i mało satysfakcjonującej graczy dacie informującej, kiedy gra ma się ukazać. Okazuje się jednak, że 2K nie zamierza w najbliższym czasie poprzestać na tym projekcie. Amerykański wydawca gier podaje, że w roku 2019 spodziewają się rekordu, jeżeli chodzi o zyski – a to dzięki przychodom właśnie Read Dead Redemption 2 i nowej części uznanej marki 2K. 

Biorąc pod uwagę to, że niedawno po cichu mówiło się o poszukiwaniu nowego scenarzysty mającego posklejać do kupy fabułę Borderlands 3, są duże szanse, że chodzi właśnie o grę z tej serii.

Minęło już dobre kilka lat od powstania poprzednich części: będącego wielką pozytywną niespodzianką Borderlands (2009), a następnie chyba jeszcze lepszego sequela (2012), ciekawego, choć niewnoszącego zbyt wiele Borderlands: The Pre-Sequel (2014), a wreszcie bardzo cenioną pozycję od Telltale Games Tales from Borderlands – również z 2014 roku. Franczyza cieszy się niesamowitą popularnością, więc tak naprawdę powstanie nowej odsłony od początku wydawało się być tylko kwestią czasu.

Źródło: pcgamesn.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta