Advertisement

CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzone!

Dziś donośne *Beep* pojawiło w sieci po raz kolejny. Tym razem za mocniejsze bicie serc fanów odpowiedzialna jest oficjalna strona największej corocznej wystawy przemysłu gier komputerowych. Organizatorzy E3 powoli zaczynają budować szum medialny wokół swoich targów. Na oficjalnej stronie E3 pojawiają się właśnie pierwsze informacje dotyczące firm, które potwierdziły swoje przybycie na imprezę. Przeglądając „największych potentatów z branży” którzy mają się pojawić na targach, naszą uwagę najbardziej przyciągnęło logo CD Projekt RED.

Zobacz również: Far Cry 5 – znamy zawartość przepustki sezonowej

Firmy zapowiedziane na E3

Już wcześniej informowaliśmy o plotkach dotyczących uczestnictwa Redów w E3. Radziliśmy jednak podchodzić do nich z dystansem, gdyż w sieci pojawiają się rozmaite newsy, które rzadko się sprawdzają. Tym razem mamy jasny komunikat – CD Projekt RED pojawi się na E3 2018.

Jeszcze nie wiemy co zaserwują nam producenci Wiedźmina. Ostatnie aktywności w mediach społecznościowych sugerują że będzie to moc materiałów odnośnie Cyberpunka 2077. Taki scenariusz pokrywałby się z wcześniejszymi doniesieniami, w myśl których Redzi mają na E3 przywieźć zwiastun gry lub jej gameplay. Spekuluje się, że na zamkniętych pokazach może pojawić się nawet grywalne demo. Nie można także zapomnieć, że CD Projekt RED pracuje cały czas nad GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Wszystkie wątpliwości wyjaśnią się już za parę miesięcy. Impreza w Los Angeles rozpocznie się 12 czerwca i będzie trwała trzy dni.

https://youtu.be/5y9711pvZkc

Źródło: e3expo.com / Ilustracja wprowadzenia: CD Projekt RED

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?