• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować pewne zasadnicze zmiany w polityce Ubisoftu. W poprzednich latach deweloperzy niezbyt dobrze dali się zapamiętać w branży, wydając produkty w sposób taśmowy, wskutek czego gracze otrzymywali pod wieloma względami klony poprzedników - seria Assassin's Creed biła pod tym względem rekordy, co zresztą negatywnie odbiło się na późniejszych częściach.

Postanowiono coś z tym zrobić. W ten sposób zamiast rokrocznie wydawać kolejne produkcje, postanowiono potraktować dane pozycje jako usługi, w sposób długofalowy je ulepszając. Póki co zdaje to egzamin, czego dowodem są sukcesy komercyjne w postaci Rainbow Six: The Siege czy For Honor.

fot. materiały prasowe

Pomiędzy 1 kwietnia 2018 a marcem 2019 mają powstać dwie duże produkcje. Wszystko zdaje się wskazywać na to, że chodzi o kolejną część Watch Dogs oraz The Division. Obie poprzednie części tych franczyz może nie miały najgorszego przyjęcia, lecz zarobiły znacznie poniżej oczekiwań. Wraz z nowym podejściem, Ubisoft z pewnością będzie chciało zrehabilitować te potężne serie, co już w pełni potwierdziłoby właściwy kierunek.

Źródło: venturebeat.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.