Liga sprawiedliwosci

Ubisoft zapowiada dwa nowe, wysokobudżetowe hity!

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować pewne zasadnicze zmiany w polityce Ubisoftu. W poprzednich latach deweloperzy niezbyt dobrze dali się zapamiętać w branży, wydając produkty w sposób taśmowy, wskutek czego gracze otrzymywali pod wieloma względami klony poprzedników – seria Assassin’s Creed biła pod tym względem rekordy, co zresztą negatywnie odbiło się na późniejszych częściach.

Postanowiono coś z tym zrobić. W ten sposób zamiast rokrocznie wydawać kolejne produkcje, postanowiono potraktować dane pozycje jako usługi, w sposób długofalowy je ulepszając. Póki co zdaje to egzamin, czego dowodem są sukcesy komercyjne w postaci Rainbow Six: The Siege czy For Honor.

Pomiędzy 1 kwietnia 2018 a marcem 2019 mają powstać dwie duże produkcje. Wszystko zdaje się wskazywać na to, że chodzi o kolejną część Watch Dogs oraz The Division. Obie poprzednie części tych franczyz może nie miały najgorszego przyjęcia, lecz zarobiły znacznie poniżej oczekiwań. Wraz z nowym podejściem, Ubisoft z pewnością będzie chciało zrehabilitować te potężne serie, co już w pełni potwierdziłoby właściwy kierunek.

Źródło: venturebeat.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta