Advertisement

Metal Gear Survive zwiastun premierowy i plany rozwoju gry

Premiera Metal Gear Survive już jutro. Gra zadebiutuje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dziś twórcy podgrzewali wyczekiwania fanów serwując moc wiadomości o nadchodzącej produkcji.

Najważniejszymi informacjami dla graczy są plany rozwoju gry w najbliższym czasie. Zgodnie z wiadomościami od Konami, począwszy od premiery gry (23 luty) do końca miesiąca na graczy czekają bonusy za logowanie się w grze.

W marcu w grze zajdą istotne zmiany. Pierwsze zauważymy w menu, gdzie zostanie wprowadzona możliwość dostosowywania sterowania. Zmiany zajdą także w kalkulowaniu osobistych wyników. Najważniejsze nowości marca to jednak nowy (wyższy) poziom trudności dla misji dziennych i tygodniowych. W kooperacji dodany zostanie nowy rodzaj misji, nowe wydarzenie oraz zasada misji kooperacyjnych.

Wszystkie powyższe informacje Konami okrasiło soczystym zwiastunem nadchodzącej produkcji.

Zobacz również: The Station na zwiastunie premierowym

https://youtu.be/erWJTzTH-VI

Razem z wszystkimi powyższymi informacjami, do sieci trafiła także ciekawostka. Jak każda produkcja, także Metal Gear Survive nie ominie premierowy patch. Gra pobierze nawet  aż dwie małe aktualizacje, które… w samej grze niewiele zmieniają. Jednak są wymagane, aby odpalić grę i rozpocząć zabawę. Bez nich gracze będą mogli jedynie obejrzeć menu gry. Powyższa blokada ma na celu uniemożliwienie zabawy graczom, którzy z różnych powodów weszli w posiadanie gry przed jej premierą.

Źródło: YouTube (Konami) / Ilustracja wprowadzenia: Konami

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?