Metro Exodus z lepszym systemem moralnym?

Świat Metro od zawsze nie był przyjazn miejscem. Twórcy w nowej osłonie postanowili rozbudować system wyborów moralnych, który dodatkowo urozmaici i jednocześnie utrudni rozgrywkę. Będziemy musili mieć baczenie na to, co robi nasz protagonista by nasza rozrywka była taka jak chcemy. 

To także istniało w poprzednich odsłonach, jednak tym razem będzie ona dotyczyć tego jakie jest nasze człowieczeństwo czy otaczający nas świat. Co ciekawe twórcy nie postawią gracza przed tymi wyborami tak ciągnąć go za rękę. Będziemy musieli być naprawdę czujnymi by wykonać odpowiedni wybór.

https://www.youtube.com/watch?v=fbbqlvuovQ0

Jak już wspomniałem wcześniej świat Metra przyjaznym nie jest, więc zobaczymy ile jeszcze twórcy tej produkcji przygotują. Jak na razie widać tylko, że całość coraz bardziej nabiera rozpęu. 

Zobacz także: Fable Fortune ląduje na Xboxa i komputery osobiste

Oczywiście będzie się to wiązało z odpowiednimi bonusami lub problemami podczas gry. Może się okazać, że nasze decyzje doprowadzą do konfliktów między frakcjami lub dostępem do specjalistycznego sprzętu czy innego rodzaju bonusów. Jednak zobaczymyjak ten system będzie sprawdzał się w akcji pdoczas faktycznej rozgrywki, gdy gra będzie mieć swoją premierę. WIemy, że warto jest czekać i wręcz zacierać ręce na to, co przygotowała ekipa z 4A Games.

Źródło gameinformer.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?