Assassin’s Creed: Origins – Twórcy wprowadzą Panel Kontrolny Animusa!

Od hucznej i bardzo dobrze przyjętej premiery najnowszej odsłony kultowej już serii Assassin’s Creed minęło sporo czasu. Najbardziej zapaleni gracze serii zapewne już dawno uporali się z głównym wątkiem, dodatkową aktywnością, a także zwartością DLC: The Hidden Ones i The Curse of the Pharaohs. Ubisoft jednak już dużo wcześniej zapowiadało, że Origins ma zapewnić graczom rozrywki na bardzo długi okres czasu. W związku z tym producent dba o to, aby w grze pojawiał się nowy, ciekawy content i tak o to właśnie został zapowiedziany Panel Kontrolny Animusa, który znacząco urozmaici rozgrywkę!

AC origins panel 1

Czym w ogóle ma być ten Panel? Twórcy przedstawiają go jako potężne narzędzie moderatorskie. Gracz za pośrednictwem niego będzie mógł wpływać na wiele aspektów gry, zmieniając 75 różnych parametrów podzielonych na 11 kategorii. Panel Kontrolny Animusa umożliwi nam między innymi: zupełnie zmienić wygląd naszego bohatera, dostosować siłę wrogów, a także ich liczebność i spostrzegawczość. Możliwości, jakie otwiera przed graczami to potężne narzędzie, są ogromne. Wystarczy odrobina kreatywności, a każdy będzie w stanie stworzyć coś zupełnie nowego, na podstawie dobrze już mu znanej gry.

Zobacz również: God of War – Nowy Gameplay prezentuje walkę Kratosa z Trollami i eksplorację!

AC origins panel 2

Ubisoft wychodzi także naprzeciw graczom, którzy nie mieli jeszcze styczności z tego typu narzędziami. Wraz z aktualizacją wprowadzającą Panel Kontrolny do gry zostaną zaimplementowane trzy stworzone przez producenta zestawy zmian, tak, aby każdy mógł zainspirować się i zobaczyć jak stworzyć coś ciekawego.

Niestety Panel Kontrolny Animusa będzie dostępny tylko i wyłącznie dla graczy PC. Konsolowcy w chwili obecnej muszą się obejść smakiem, choć może w niedalekiej przyszłości Ubisoft pomyśli również o nich.

Źródło: ubisoft.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?