Advertisementpixel

This War of Mine za darmo na Steam! Tylko do 8 kwietnia

Polskie studio 11 bit Studios zdecydowało się na darmowe udostępnienie swojego wielkiego hitu – This War of Mine. W produkcję zagramy bez opłat do 8 kwietnia. Wszyscy chętni, mogą pobrać ją z platformy Steam. Niestety, nie zostanie ona przypisana do biblioteki graczy na stałe, po upływie okresu próbnego, trzeba będzie ją kupić, by móc grać dalej. Te kilka dni pozwolą na przetestowanie tytułu poprzez rozegranie kilku scenariuszy. Po zakończeniu okresu darmowego grę można zakupić ze sporą zniżką za 17,99 zł, zamiast 59,99 zł. Okazja na zaoszczędzenie paru groszy jest więc niemała.

war steam

Zobacz również: Spider Man rozwiesi swą pajęczynę na PS4 we wrześniu!

Jak informują przedstawiciele 11 bit Studios, promocja jest bezpośrednio związana z nadchodzącą premierą ich najnowszego dzieła – Frostpunk, którego premiera została zaplanowana na 24 kwietnia. Deweloperzy chcą jeszcze raz przypomnieć o ich poprzedniej produkcji i zachęcić do oczekiwania na nadchodzącą wielkimi krokami.

Przypominamy, że This War of Mine, zostało wydane w 2014 roku, okazując się dużym sukcesem. Zebrało wiele, pozytywnych recenzji, co przełożyło się na sprzedaż ponad 2,5 mln egzemplarzy. Obecnie tytuł dostępny jest poza PC, także na konsoli PS4 oraz systemach mobilnych.

Źródło: Steam / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?