Crusader Kings 2 za darmo na Steam!

Promocja wzywa! Paradox udostępnia jedną ze swoich najsłynniejszych produkcji zupełnie za darmo na Steam! Crusarder Kings 2, bo o tymże dziele tutaj mowa, można otrzymać, nie wydając nawet złotówki, do soboty do godziny 19:00 czasu polskiego, także warto się pospieszyć!

Aby zapewnić sobie własną kopię tego tytułu, wystarczy wejść do sklepu Valve i kliknąć przycisk Zagraj. Gra automatycznie pojawi się w naszej bibliotece i zostanie już na zawsze przypisana do waszego konta!

https://www.youtube.com/watch?v=qzkVTDfxIUI

Zobacz również: Znamy oficjalną datę premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft!

CK2 to zdecydowanie obowiązkowa pozycja każdego fana strategi, dlatego lepszej okazji do nadrobienia zaległości w swojej kolekcji gier już zapewne nie będzie. Do produkcji Paradox Interactive od momentu premiery, która miała miejsce w 2012 roku, wydano całą gamę rozszerzeń. Jedne z nich były większe, inne mniejsze, jednak trzeba przyznać, że gra nabiera na wartości dopiero po zaopatrzeniu się w większość DLC, które przygotował producent. Niestety żaden z dodatków nie jest udostępniany wraz z podstawką, dlatego bez wydania pieniędzy się nie obejdzie. Tutaj jednak warto wspomnieć, że Paradox wychodzi naprzeciw graczom i oferuje promocje na poszczególne ekspansje. Ceny takich rozszerzeń wahają się od kilku złotych, do 36,17 zł (cena za dodatek wypuszczony w 2017 roku — Jade Dragon). Oferta ta potrwa do 9 kwietnia.

Pozostaje jedynie pobierać i grać! Może znana propozycja od Paradoxu przypadnie Wam do gustu i zapewni długie godziny rozrywki zupełnie za darmo.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?