Advertisement

Świetne tytuły zmierzają na Switcha

Nintendo Switch jest jedną z lepiej sprzedających się obecnie konsol na rynku. Z tego powodu coraz więcej dużych wydawców decyduje się na wydawanie na niego swoich gier. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, duże, multiplatformowe tytuły pojawiły się już na tej konsoli: The Elders Scrolls V: Skyrim czy Doom. Jednak już nie długo pojawią się kolejne interesujące perełki:

Wolfenstein II: The New Colosus

https://www.youtube.com/watch?v=vaOeobw833A

Zobacz również: Sam Fisher zagości w Ghost Recon: Wildlands!

To już kolejny tytuł Bethesdy, który ma pojawić się na „pstryczku”. Jest to kontynuacja świetnie przyjętego Wolfenstein: The New Order, wydanego w 2014 roku, który stanowi reboot serii pierwszych strzelanek 3D w historii. Tak jak i w przypadku Dooma, programiści stanęli przed nie lada wyzwaniem, dostosowania bardzo energicznego typu akcji, do o wiele słabszego sprzętu niż PS4, Xbox ONE czy komputery osobiste. Jak widać na powyższym materiale wideo, gra działa bardzo płynnie, nawet w sytuacji, gdy na ekranie aż roi się od przeciwników. Oczywiście, aby sprostać ilości obiektów wyświetlanych w jednym momencie, ucierpiała nieco jakość grafiki. Niestety, jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie dane graczom postrzelać do nazistów na ich przenośnej konsolce.

Legend of Kay Anniversary

https://www.youtube.com/watch?v=MR3u7DMO2aM

Wydane pierwotnie na konsolę PlayStation 2 – Legend of Kay, kilka lat temu zadebiutowało na rynku w postaci remastera. Obecnie możemy w niego zagrać na PS4, Xbox One oraz Wii U. 25 maja doczeka się ona premiery także na najnowszą konsolę od Nintendo. Nie będzie się ona różnić niczym od wydań na inne platformy. Będzie to ta sama gra co wydania na inne konsole obecnej generacji.

Spyro Reignited Trilogy

https://www.youtube.com/watch?v=DFD22Yru-UU

Po wielu plotkach i domysłach, w końcu pojawiła się oficjalna informacja o tym, że przygody Spyro zostaną ponownie wydane w postaci remastera. Jednak cieszyć się mogą jedynie posiadacze sprzętu od Sony i Microsoftu. Wcześniejsze doniesienie nie potwierdziły się w pełni, gdyż nic nie wiadomo na razie na temat premiery na Switcha. Jak jednak twierdzi Laury Kate Dale, która jako pierwsza obwieściła nadejście nowej gry o smoku, gra ma wyjść również i na tę konsolę, z tym, że z lekkim opóźnieniem. Jej zdaniem studio nie wyrobiłoby się z przygotowaniem tytułu na trzy platformy i dlatego na wersję na konsolkę od Nintendo trzeba będzie poczekać na koniec roku. Teoria ta wydaje się bardzo prawdopodobna, gdyż zaraz po oficjalnym ogłoszeniu wydania Spyro Reignited Trilogy w eShopie, pojawiły się informacje na jej temat. Te jednak zostały szybko skasowane.

Źródło: Youtube (GameXplain), THQ Nordic, Twitter (@laurakbuzz) / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?