Sam Fisher w Ghost Recon: Wildlands już dzisiaj! Darmowy weekend z grą

Fani Ghost Recon: Wildlands nie mają powodu do narzekań. Wydawca w rozpoczynającym się drugim roku tytułu na rynku nie zamierza go porzucać i cały czas udostępnia nową zawartość. Już dzisiaj gracze będą mogli pobrać darmową aktualizację „Special Operations I„, która wprowadzi misje wymagające cichego podejścia do rozwiązywania problemów. Za ich wykonanie, bohater serii Sprintel Cell nagrodzi członków drużyny goglami Sama Fishera. Wydarzenie potrwa do 2 maja i jeśli do tego czasu nie weźmiecie w nim udziału, szansa na dodatkowe przedmioty przepadnie.

https://www.youtube.com/watch?v=sfm4Na_jvEE

Zobacz również: Premiera The Bard’s Tale IV prawdopodobnie w tym roku! Gameplay z wersji alpha

Gracze, za sprawą Special Operations I dostaną również dostęp do nowej klasy postaci – Echelon w trybie PvP. Jej głównym atutem będzie posiadanie Sonar Pulse, gadżetu pozwalającego widzieć położenie przeciwników przez ściany. Dostęp do niej będzie można zakupić za punkty Prestige lub w ramach przepustki drugiego roku.

Ponad to, jeśli jeszcze nie zdążyliście sprawdzić Ghost Recon: Wildlands na własną rękę, nadarza się do tego idealna okazja. Ubisoft zapowiedział, że w weekend 12 – 15 kwietnia wszyscy posiadacze PS4, Xbox One oraz komputerów osobistych będą mogli bez opłat pobrać grę i ją przetestować. Udostępnione zostaną wszystkie misje oraz tryby rozgrywki. Postępy jakie zostaną poczynione w ciągu tych kilku dni, zostaną przeniesione potem do pełnej wersji. Jeśli już pierwszego dnia stwierdzicie, że to jest to w co chcecie grać, to do 12 kwietnia, tytuł można zakupić na PS4 w promocji za 113 zł.

echelon

Źródło: ghost-recon.ubisoft.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?