Bethesda przedstawi całą gamę nowych produkcji na targach E3 2018!

Ostatnimi czasy o Bethesdzie trochę ucichło. Od praktycznie 3 lat studio żyje na rynku gier komputerowych jedynie Wolfensteinem i różnymi adaptacjami Skyrima. Do tej pory brakowało konkretnych informacji na temat przyszłych planów amerykańskiego producenta, przez co w sieci pojawiła się masa plotek. Głównie skupiały się one w ogół kontynuacji The Elder Scrolls, jednak nie trafiono na żaden w pełni wiarygodny ślad, jakoby kolejny TOS miałby pojawić się w niedalekiej przyszłości.

Bethesda przerywa w końcu milczenie i bardzo śmiało wypowiada się na temat swojej przyszłości. Stało się to za sprawą wypowiedzi Pete’a Hinesa — współwłaściciela Bethesdy, który w rozmowie z Dualshockers wyjawia, że za kulisami dzieje się sporo rzeczy. Cała firma nie marnowała ani trochę tego czasu, który mógł wydawać się lekkim przestojem i w pocie czoła pracowała skrycie nad nowymi produkcjami. W tym momencie nie znamy dokładnych szczegółów, a nawet chociaż gatunków, których można by było się spodziewać. Wszystkiego dowiemy się na targach E3 2018. Każdy z zapowiedzianych tam tytułów będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku, gdyż producent wychodzi z założenia, że nie może minąć dużo czasu między zapowiedzią a wydaniem.

New Vegas d

Zobacz również: Wiedźmin 3 – interfejs jak w demie z E3 2014!

Nikt raczej nie spodziewał się aż takiej bomby ze strony Bethesdy. Większość graczy przewidywała już, że w tym roku pojawi się coś nowego, lecz nie było do przewidzenia to, iż to coś będzie miało kilka różnych postaci. Jest to trochę ryzykowny zabieg ze strony producenta, bo wszyscy wiemy, jak kończą się próby tworzenia paru gier jednocześnie, no ale nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Miejmy tylko nadzieję, że to, co zaprezentuje nam Bethedsda na E3, wgniecie nas w fotel.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?