• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Od premiery God of War dzielą nas ostatnie godziny. Kratos trafi w nasze ręce już 20 kwietnia. O wysoką sprzedaż gry troszczy się PlayStation, które regularnie zalewa nas nowymi newsami, wiadomościami i materiałami z rozgrywki. Właśnie dostaliśmy kolejne gorące wideo.

Na opublikowanym właśnie materiale Cory Barlog (Game Director) opowiada nam o tym, co zainspirowało twórców do osadzenia fabuły w mitologii nordyckiej. Z wyjaśnień reżysera kreatywnego gry dowiadujemy się, że podejście ludzi północy bardzo mocno wpisywało się w obecną sytuację Kratosa. Uważają oni, że należy żyć chwilą, tym co jest tu i teraz. Nie należy oglądać się za siebie, bo to już minęło. Człowiek nie powinien także wybiegać myślami w przyszłość, bo jego życie może zakończyć się w każdej chwili. Takie podejście idealnie pasuje do Kratosa, który zmęczony ciągłymi walkami nie chce już oglądać się za siebie, tylko żyć chwilą i iść naprzód.

Zobacz również: Unboxing kolekcjonerki God of War

Źródło: YouTube (PlayStation) / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Sorokoń

Krzysztof Sorokoń

O mnie:

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym. Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów. A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.