• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wielbiciele PS4 i Człowieka-Pająka z Queens zapewne nie mogą doczekać się nadejścia września. Wtedy to właśnie premierę mieć będzie Spider-Man od Insomniac Games. O ile historii szlachetnego młodzieńca z zacięciem do nauk ścisłych przedstawiać nie trzeba, o tyle warto skupić się na tym, co w nadchodzącej produkcji możemy spotkać. Spokojnie - nie będzie tu fabularnych spojlerów. Skupić należy się na czym innym - kostiumach pajęczego stróża prawa. A tych ma być naprawdę dużo, bo aż 24. Całkiem przyzwoita ilość, nieprawdaż? Jeszcze większe wrażenie robi fakt, że deweloper zapowiedział, że 24 nie jest zamkniętą liczbą, a więc Spidey, którego ujrzymy we wrześniu, będzie musiał powiększyć swoją szafę. Znamy już design tych kostiumów, które zostały oficjalnie potwierdzone!

Zobacz również: Cory Barlog wyjaśnia jak mitologia nordycka trafiła do God of War

Warto nadmienić, że stroje nie będą wyborem tylko kosmetycznym. Każdy z nich będzie miał swoiste perki, które poprawią dane umiejętności Człowieka-Pająka. To zwiększy różnorodność gry i wprowadzi do niej elementy strategii. Jakie zatem fatałaszki na pewno spotkamy w grze? Oto następujące warianty strojów: 

  • Klasyczny

Prostota, tradycjonalizm, wygoda. Czerwone i niebieskie elementy stroju oraz symbol czarnego pająka na piersi - znamy to nie od dziś. Zapewne będzie podobny do stroju podarowanego przez Starka Parkerowi w filmie Spider-Man: Homecoming. Ta bojowa pidżamka da małą szansę na zadawanie czterokrotnie wyższych obrażeń. 

  • Zaawansowany (główny)

Motyw pajęczyny, znów czerwone i niebieskie elementy. Ale także białe elementy na przedramionach, łydkach i duuuży biały pająk na korpusie. Taki strój znamy z większości materiałów promocyjnych od Insomniac Games, którego strój jest autorskim projektem odróżniającym ich Spider-Mana od wszystkich wcześniejszych. Nieznane są dodatkowe perki tego stroju. Oprócz bajeranckiego wyglądu!

spiderman-screen-02-ps4-eu-14jun16.jpg

Zobacz również: Total War Saga: Thrones of Britannia - Intrygi i zakulisowe działania na nowym gameplayu!

  • Noir

Znany już wcześniej. Jego historia sięga podróży po równoległych wymiarach oraz końca czasów prohibicji w USA. Stylowy, bo czarny, a czarny - jak wiadomo - pasuje do wszystkiego. Outfit zawiera gogle, czarny bezrękawnik z kołnierzem z zapięciem guzikowym dwurzędowym (Movies Room bawi i uczy!). Istny fashion killa. Do tego czarne, eleganckie spodnie i masywne, skórzane buty z cholewami. Anachronicznie, ale nadal stylowo! Brak informacji na temat wzmocnień zapewnianych przez ten strój.

spiderpunk_610a(1).jpg

  • Spider-Punk

Punk not dead i to z całą pewnością! Irokez, ćwiekowane pieszczochy na nadgarstkach, jeansowa kamizela na tradycyjnym stroju Człowieka-Pająka oraz trampki. Idealna propozycja, gdy w południe musisz powstrzymać napad na bank, a o 12:30 ruszasz na koncert Biohazard. Strój ten da możliwość... wyjęcia gitary i uderzenia przeciwników falą dźwiękową. Tak właśnie.

Spider-Man-Ps4-Alternative-Spider-Man-Costume.jpg

  • Iron Spider

Dar Tony'ego Starka dla Petera Parkera. To już nie tyle strój, co pancerz. Motyw znamy z końcowych scen Spider-Man: Homecoming. Połyskujący, ze złotymi elementami. Jego właściwości i możliwości nadal pozostają tajemnicą.

Spider-Man-Homecoming-and-Infinity-War-New-Iron-Spider-Suit-Cropped.jpg

Zrobiło to na Was wrażenie? Jeśli tak - poczekajcie, jeżeli nie - nic nie szkodzi, a to dlatego, że strojów ma być kilkakrotnie więcej! Premiera gry już 7 września, stay tuned!

Źródło: gameinformer.com; ilustracje: gameinformer.com, materiały promocyjne, kadr z filmu Spider-Man: Homecoming (2017), Sony Studios, Marvel

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Maciej Rugała

Maciej Rugała

O mnie:

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.