• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Tradycyjnie każdą odsłonę FIFA reprezentuje jeden z najlepszych graczy danego sezonu. Najczęściej zdecydowanie na okładki ostatnimi czasy trafiali Messi i Cristiano Ronalndo, jednak znalazło się tez na nich miejsce dla np. Marco Reusa pewnego czasu. Footbolówki od EA wychodzą cyklicznie rok w rok, dlatego już powoli producent musi przygotowywać podłoże marketingowe pod kolejną odsłonę. Z tego właśnie powodu zapewne już niedługo poznamy nową twarz reprezentująca FIFA 19.

Jest to zatem już dobry czas, aby wysuwać pierwsze spekulacje w tym kierunku. W związku z tym serwis fifaplay.com stworzył ankietę, w której gracze mieli głosować na następnego przedstawiciela FIFA w świecie gier wideo. W ankiecie pojawiły się same słynne nazwiska: Cristiano Ronaldo, Messi, Neymar, jednak okazało się, że faworytem fanów jest zdecydowanie Mohamed Salah! Egipcjanin wręcz zdeklasował konkurencje z wynikiem 67% głosów. Warto tutaj zaznaczyć, że w ankiecie oddano łącznie prawie 400 tys. głosów, więc wynik ten nie jest błahostką.

salah przegladsportowyFot. AFP

Zobacz również: Ścieżka dźwiękowa z God of War już dostępna!

Mohamed Salah to gracz angielskiego Liverpoolu. Jest on zdecydowanie największym zaskoczeniem tego sezonu i jednym z piłkarzy, którzy mogą konkurować o miano najlepszego w tym roku. Głosy graczy zdecydowanie nie są bezpodstawne, gdyż Egipcjanin zapracował sobie na umieszczenie jego podobizny na okładce FIFA 19. Jednak czy EA weźmie pod uwagę głosy graczy? Nie wiadomo. Amerykański producent równie dobrze może skierować się w kierunku Cristiano Ronaldo, z którym już kilka razy współpracował, gdyż Portugalczyk również świętuje spore sukcesy tego sezonu. Nie mniej jednak trzymam kciuki za Salaha, mając nadzieje, że jego wybicie się ponad światowe gwiazdy w sezonie 2018/2019 zostanie doceniony.

Źródło: fifaplay.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

Dziennikarz

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.