Koniec regularnych aktualizacji do Battlefield 1

Czerwcowa aktualizacja będzie ostatnią z regularnych dostaw poprawek i treści do Battlefield 1. Zapowiedziane one zostały wraz z premierą gry i oprócz optymalizacji, dostarczały graczom nowe bronie, ich warianty, tryby gry a czasem i nowe mapy.

Znamy już zawartość tej ostatniej regularnej aktualizacji, wiemy, że będzie zawierać nowy tryb gry – Operacje Uderzeniowe. Tryb ten jest krótszą wersją znanych z tytułu Operacji, rozgrywaną w obrębie jednej mapy. Wraz z nowym trybem, wszyscy gracze otrzymają dostęp do mapy Rupture z dodatku Nie Przejdą, dostępnej aktualnie jedynie dla graczy z przepustką Premium.

Znając EA i DICE, aktualizacje z poprawkami błędów i optymalizacją nadal mogą się zdarzać, tak jak się dzieje ze starszymi tytułami. Battlefield 3 ostatnią aktualizację miał pod koniec zeszłego roku, a gra ukazała się w 2011 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=bBF2WIi–Zs

Zobacz również: Poznaliśmy datę premiery przygód Blazkowicza na Nintendo Switch

W październiku czeka nas nowa odsłona serii Battlefield. O tytule nadal niewiele wiadomo. Studio potwierdziło, że po nauczce ze Star Wars: Battlefront II nie zobaczymy skrzynek w podobnej formie, a możliwe nawet, że pojawi się w grze tryb Battle Royale, ostatnio na fali popularności. Tym, na co gracze czekają najbardziej, jest oficjalny tytuł oraz ramy czasowe gry. Największymi faworytami są: druga wojna światowa, wojna w Wietnamie i kontynuacja Battlefield 4, czyli czasy współczesne z domieszką futurystycznych elementów. Dowiemy się tego pewnie jeszcze przed E3, gdzie podczas EA Play będzie można zagrać w alfa wersję gry.

Źródło: Battlefield | Ilustracja wprowadzenia: grafika koncepcyjna, EA

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?