Beta Dark Souls Remastered już za 10 dni!

Jeśli jesteście ciekawi, jak spisało się polskie studio QLOC przygotowujące Dark Souls Remastered to już za 10 dni będziecie mieli okazję, by osobiście się o tym przekonać. Od razu rozwieję wszelkie wątpliwości – premiera gry nie została przyśpieszona. Po prostu już 11 maja rusza otwarta beta, w której gracze będą mieli okazję wypróbować odświeżony symulator umierania na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Testy mają odbyć się w dniach 11 – 12 maja. Zgodnie z informacją podaną dla graczy w Azji, beta powinna rozpocząć się w godzinach 24.00-2.00 naszego czasu. Serwery gry mają być włączane od 7 do 10 czasu japońskiego. Nie wiemy jeszcze, czy gracze w Europie będą mogli dokładnie w tym samym czasie przystąpić do zabawy. Nie wiemy także jaki element rozgrywki zostanie nam udostępniony. Jeśli będzie to ten sam fragment, który ogrywany był na pokazach prasowych, to otrzymamy początek kampanii.

Dark Souls: Remastered zadebiutuje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One już  25 maja.

https://youtu.be/CIJpz2QJVTc

Zobacz również: Dark Souls: Remastered zaliczy obsuwę na Nintendo Switch

Za remastera Dark Souls na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One odpowiada polskie studio QLOC. Firma powstała w 2009 roku i swoją działalność skupia od tamtego czasu na testowaniu, lokalizacji i portingu gier konsolowych i komputerowych. Profesjonalizm i dokładność  QLOC sprawiły, że z jej usług korzystają najwięksi potentaci w branży tacy jak: Capcom, Bandai Namco, Ubisoft czy Paradox Interactive. Gracze z pewnością odetchną z ulgą, gdy dowiedzą się że studio ma w swoim dorobku porty takich gier jak DmC: Devil May Cry Definitive Edition (Playstation 4, Xbox One), Dead Rising HD Remaster (Playstation 4, Xbox One, PC), Street Fighter X TekkenResident Evil: Operation Racoon CityResident Evil 6Remember MeResident Evil 4: Ultimate HD Edition (wszystkie na PC).

Źródło: Darksouls.jp / Ilustracja wprowadzenia: YouTube (PlayStation Europe)

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?