Advertisement

Trenerzy w Pokemon GO mogą założyć większe plecaki

Twórcy Pokemon GO wsłuchują się w głos ludu. Gracze od dawna zgłaszali potrzebę zwiększenia pojemości plecaka na przedmioty oraz magazynu na pokemony. Niantic zrobił ukłon w stronę graczy i na razie umożliwił im powiększenie plecaka. Dotychczas mogliśmy maksymalnie posiadać 1500 przedmiotów. Obecnie możemy zwiększyć ilość posiadanych itemów o kolejne 500. Maksymalnie ulepszony plecak pozwoli nam na posiadanie aż 2000 rzeczy.

Oczywiście chęć zwiększenia możliwości naszego plecaka wiąże się z kosztami. Każdy upgrade o kolejne 50 miejsc kosztuje nas 200 coinsów. Jeśli więc chcecie wykupić wszystkie dostępne ulepszenia, to musicie przygotować 2 000 coinsów. Zdobywanie pokemonowej waluty wymaga czasu i okupowania gymów w grze. Dlatego niecierpliwi gracze zapewne zdecydują się na wydanie realnych pieniędzy. Jest to więc kolejna okazja dla Niantica na zarobienie na mikropłatnościach.

Zobacz również: Znamy ekskluzywny atak majowego Community Day

Niemniej nowe możliwości cieszą. Niejednokrotnie byliśmy zmuszani na wyrzucanie itemów, gdyż nie mieściły się już w plecaku. W perspektywie nadchodzącego Community Day, w trakcie którego znacznie częściej będą odwiedzane Stopy i Gymy, dodatkowe miejsce zdecydowanie się przyda. Szkoda że Niantic udostępniło większą ładowność po zakończeniu ostatniego eventu, w trakcie którego otrzymywaliśmy z gymów znacznie więcej przedmiotów.

Źródło: Facebook (Pokemon GO) / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?