Call of Duty: Black Ops 4 – Już dzisiaj oficjalna prezentacja gry!

Fani serii Call of Duty zapewne już przygotowali dawno prowiant i nastawili swoje streamy, bo o to dzisiaj nastąpi oficjalna prezentacja najnowszej odsłony kultowej już serii o podtytule: Balck Ops 4!

Dotychczas Activision trzymało w ścisłym sekrecie konkretne informacje na temat ich nadchodzącej produkcji. Wiele informacji pojawiających się w sieci były zaledwie domysłami, gdybaniami, a jeżeli już pochodziły ze sprawdzonego źródła, to raczej nie rzucały one zbyt dużego światła na to, co amerykański gigant rynku gier komputerowych szykuje dla graczy. Wszystko to ulegnie zmianie już dzisiaj (17.05.2018) o godzinie 19:00, bowiem wtedy to właśnie na oficjalnych streamach Call of Duty odbędzie się transmisja ze specjalną prezentacją pełnej zawartości, jaką zaoferuje nam Black Ops 4 w niedalekiej przyszłości, bowiem gra ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku.

Call of Duty BO 4 stream

Zobacz również: PlayStation ponownie z tymczasową wyłącznością na Call of Duty: Black Ops 4

Czego się spodziewać? Szczerze mówiąc patrząc jak ostatnimi czasy wygląda kultowy CoD, to nic nie można przewidzieć. Osobiście uważam, że zapewne Activision podreperuje i ulepszy aktualny multyplayer, z jaki mamy do czynienia w Call of Duty: WWII i zapewne zaimplementuje go w Black Ops 4. Jest to bardzo ciekawy element, który producent zachwalał jeszcze na długo przed premierą, więc nie wydaje mi się, aby ten zamysł został rzucony w kąt, tym bardziej że bardzo niewiele mu brakuje, aby wyciągnąć z niego pełnie rozgrywki. Jednak tak jak wspomniałem wcześniej, Call of Duty stało się nieprzewidywalne i zdaje się podążać zupełnie swoją ścieżką realizując jakiś zupełnie wyższy zamysł, więc może się okazać, że zobaczymy już o 19:00 coś, czego dotychczas nie było dane nam ujrzeć.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?