Gwiezdne Wojny – twórcy Titanfalla stworzą nową grę akcji

Wice-prezes studia EA – Patrick Soderlund, ogłosił, że rozpoczynają się pracę nad przygodową grą akcji Gwiezdne Wojny. Stworzy ją Respawn Entertainment, twórca Titanfalla

Opracowanie gry, w ciągle powiększającym się świecie Gwizdne Wojny, otwiera wiele nowych ścieżek. Jest jak niekończący się plac zabaw do projektowania jego wnętrza. Nasz utalentowany zespół jest już gotowy do odbycia tej niezwykłej podróży. 

Powiedział Stig Asmussen, koordynator nowej gry. Z kolei Patrick Soderlund tak wyraził się o zespole, który ma stworzyć tę niesamowitą grę.

W przeciągu ostatnich kilku lat, miałem okazję sporo czasu spędzić z Vincem Zampellą i jego zespołem. Ich obsesja na punkcie tworzenia gier, która pomogła stworzyć Titanfalla, najbardziej udanej gry nowej generacji, jest niesamowita. Teraz, wraz z nowym zespołem, dowodzonym przez Stiga Asmussena, będziemy świadkami tego, co się stanie, gdy połączymy obsesję do rozrywki z mocą Gwizdnych Wojen.

Podekscytowani? 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ea.com

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?