Horizon Zero Dawn – nowy zwiastun oraz data premiery!

Wytwórnie Guerrilla Games i Sony Interactive Entertainment wypuściły niedawno nowy zwiastun swojej wysoce wyczekiwanej gry pt. Horizon Zero Dawn. Ponadto podano również datę premiery produkcji na platformę PlayStation 4. Zatem omawiana gra pojawi się na sklepowych półkach dopiero 28 lutego 2017 roku (Polska premiera gry przewidziana jest na 1 marca 2017 roku). Poniżej wspomniany trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=u4-FCsiF5x4

Zobacz również: Nadciąga kontynuacja gry Injustice: Gods Among Us!

Wciel się w rolę wytrawną łowczynię Aloy oraz zbadaj żywy i bujny świat zamieszkały przez tajemnicze, zmechanizowane stwory. Wyrusz w atrakcyjną i emocjonalną podróż i rozwikłaj zagadki enigmatycznych plemion, starożytnych artefaktów i zaawansowanej technologii, która zdecyduje o losie planety, a także samego życia.

580307 1.1

Horizon Zero Dawn zestawia ze sobą dwa wyraźnie kontrastujące elementy – bujny i żywy świat pełen naturalnego piękna ze wzbudzającą podziw wysoce rozwiniętą technologią. Te nietypowo małżeństwo tworzy dynamiczną kombinację zarówno dla eksploracji świata, jak i samego gameplayu. W jaki sposób mechaniczne stworzenia zdominowały świat i jaki jest ich cel? Co stało się z poprzednią cywilizacją zamieszkującą tę planetę? Przeszukaj każdy zakątek tego świata pełnego wartościowych reliktów z przeszłości i zagadkowych budowli w celu odkrycia swojej przeszłości i wielu sekretów zapomnianej krainy.

580310.1

Podstawa walki w Horizon Zero Dawn jest zbudowana na szybkości i sprycie Aloy, które zostają wystawione na działanie surowej siły i ogromny rozmiar maszyn. W celu pokonania większych i zdecydowanie bardziej technologicznie zaawansowanych przeciwników, bohaterka musi wykorzystać całą swoją wiedzę, inteligencję oraz zręczność. Dzięki nim być może wyjdzie zwycięsko z czekających ją opresji.

580311.1

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony Computer Entertainment Polska

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?