the old guard background Advertisement

XCOM 2 zmierza na konsole!

Wygląda na to, że modlitwy fanów XCOM 2 zostały w końcu wysłuchane, ponieważ wytwórnie Firaxis Games i 2K Games ogłosiły wczoraj, iż sequel zadebiutuje na konsolach już pod koniec tego lata, a dokładnie rzecz ujmując 6 września. Omawiany tytuł pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej znajdziecie specjalnie przyszykowaną na tę okazję przez twórców zapowiedź.

https://www.youtube.com/watch?v=iRNjceEEb9A

Ziemia się zmieniła. Minęło 20 lat odkąd przywódcy rodzimej planety zaoferowali obcym najeźdźcom bezwarunkową kapitulację. XCOM, ostatnia linia obroni Ziemi, została zdziesiątkowana i rozproszona. W kontynuacji kultowej gry obcy przejęli całkowitą kontrolę nad niebieską planetą, wznosząc lśniące miasta obiecujące świetlaną przyszłość dla ludzkości… niestety to tylko pozory. Pod pięknymi budowlami pogrzebany jest złowieszczy program eliminacji wszystkich buntowników sprzeciwiających się nowemu porządkowi.

XCOM 2 1

Zobacz również: Horizon Zero Dawn – nowy zwiastun oraz data premiery!

Jedynie Ci, którzy żyją na krawędzi świata mają pewien margines swobody. Właśnie tutaj powstaje siła nawołująca do ponownej walki w obronie ludzkości. Zawsze gotowa do działań i stawiająca czoła niemożliwym wręcz zadaniom i misjom. Pozostałości organizacji XCOM muszą szybko znaleźć sposób na rozpalanie płomienia globalnego oporu i wyeliminowanie kosmicznego jeźdźcy raz na zawsze!

XCOM 2 2

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – xcom.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?