Widowiskowy gameplay trailer z Injustice 2!

Wielkimi krokami zbliża się E3 (Electronic Entertainment Expo) 2016 co jest równoznaczne z wysypem interesujących materiałów promujących hitowe produkcje, na które z niecierpliwością czekają fani gier. Jak się jednak okazuje Ci ostatni nie próznują już teraz: zaledwie kilka dni temu pojawiła się zapowiedź Injustice 2 a już teraz zaprezentowano gameplay z nadchodzącej bijatyki podczas finałów rozgrywek ESL Mortal Kombat X Pro League Season 3.

Oto wspomniany gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=JBqZmdfaniw

Injustice 2 da Wam możliwość doświadczenia niesamowitych wrażeń poprzez skosztowanie walk zakrojonych na znacznie większa niż poprzednio skalę. Każda potyczka określa Cię w grze, gdzie gracze są uosobieniem ikonicznych bohaterów z uniwersum DC z unikalnym i potężnym wyposażeniem zdobytym podczas kolejnych wyzwań. Po raz pierwszy gracze otrzymają możliwość modyfikacji swoich bohaterów wedle własnych upodobań, z czym wiążę się zarówno wygląd, jak i styl walki oraz rozwój w wielu różnych trybach oferowanych przez producentów.

Injustice 2 2Fot. Materiały prasowe

Injustice 2 będzie kontynuować porywającą historię przedstawioną w poprzedniczce, tak więc Batman i jego sojusznicy pracują nad odbudową społeczeństwa oraz jednocześnie borykają się z tymi, którzy pragną przywrócić reżim Supermana. Pośród chaosu pojawia się nowy zawodnik, przez którego życie Ziemian znów znajdzie się w niebezpieczeństwie. Gracze otrzymują do wyboru cały zestaw znanych postaci z uniwersum DC, począwszy od ulubieńców fanów, takich jak: Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a skończywszy na zadziwiających nowych złoczyńcach, dla przykładu Atrocitus i Goryl Grodd. Batalie zaś będę się toczyć na arenach, które ewoluowały zarówno pod względem skali, jak i różnorodności. Zobaczycie zatem znane lokacje takie jak: Metropolis, Gotham City i Atlantis.

Źródło:screenrant.com /Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?